(+48) 426845569
ŁÓDŹ - UL.KILIŃSKIEGO 195A

O nas

NASZA ŁAZIENKA

”Wchodzisz tu i łazienka jak ze snu”
1firma
Nasza Łazienka
Jesteśmy wiodącym dystrybutorem armatury łazienkowej i działamy na rynku od 1991 roku. Dla naszych Klientów przygotowaliśmy bogatą ofertę wysokiej jakości produktów, poczynając od płytek ceramicznych, poprzez kabiny prysznicowe, wanny, brodziki, ceramikę, meble łazienkowe, a na drobnych akcesoriach kończąc.Na co dzień współpracujemy z najlepszymi producentami z całego świata, dzięki czemu nasz asortyment jest precyzyjnie dostosowany do indywidualnych potrzeb Klientów i pozwala na urządzenie zarówno małych łazienek, jak i przestronnych pokojów kąpielowych.
Do Państwa dyspozycji pozostawiamy również wykwalifikowaną kadrę pracowników, służącą doradztwem w zakresie doboru odpowiednich produktów do wszystkich łazienek nawet tych najtrudniejszych.
Nasza oferta powstała z myślą o ludziach pragnących urządzić łazienkę według swoich marzeń, aby była funkcjonalna i komfortowa. Dzięki nam, Państwa łazienka ma szansę stać się pomieszczeniem, w którym nie tylko dba się o higienę osobistą, ale również można doskonale się zrelaksować. Od wielu lat Nasza Łazienka zajmuje się również obsługą dużych inwestycji w Polsce takich jak : hotele, restauracje, szkoły , biurowce itp. Gorąco zapraszamy inwestorów do składania zapytań ofertowych.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy przyjemnych zakupów.
Dlaczego Nasza Łazienka?
  • Wysokiej jakości produkty
  • Najlepsi producenci z całego świata
  • Bardzo duży wybór
  • Precyzyjnie dostosowany asortyment
  • Wykwalifikowana kadra pracowników
  • Szeroki zakres współpracy
  • Najlepsze rekomendacje

Nasza Łazienka

w liczbach
20000
PRODUKTY
15468
ZAMÓWIENIA
56324
ZADOWOLENI KLIENCI
6548
MÓWI O NAS

Rekomendacje

naszych Klientów

Firma spisała się na medal, doradca pomógł w wyborze płytek do mojej nowej łazienki i wykazał się bardzo dużą znajomością realnych trendów.

testimonail Henryk Morawski

Polecam zakupy w salonie „Nasza Łazienka”. Bardzo miła i profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny skłoniły mnie do wyboru tego sklepu.

testimonail Jan Bąk

Przesympatyczni ludzie, bardzo duża znajomość oferty oraz poczucie empatii do klienta sprawiły, iż wybór padł na Naszą Łazienkę. Firmę poleciła mi znajoma, która regularnie korzysta z ich usług.

testimonail Dawid Kos

Zaufali nam

nasi wspaniali Klienci