Seria Tesi marki Ideal Standard to prawdziwa oznaka kunsztu projektowania. Nienaganna lekkość optycznego odbioru z łatwością dopasuje się w wymagania osób, którym zależy na ciekawym efekcie końcowym. O czym warto wspomnieć to ogólna bryła produktów tej serii: jest niezwykle smukła, ponadczasowa, a zarazem nowoczesna. Zwróćmy uwagę na ceramikę misek WC – są one całkowicie wypełnione, przez co konstrukcja zapewnia solidność, a optycznie to prawdziwy majstersztyk.

Dopełnieniem widoku jest użyteczność. Tu z nowością przychodzi sam producent oferując innowatorski system spłukujący AquaBlade®. Technologia ta charakteryzuje się zupełnie innym podejściem do tematu kołnierza. To minimalistyczny otwór wzdłuż całej wewnętrznej linii toalety. Pozwala on na dokładne opłukanie miski, bez ciemnych i zawilgoconych miejsc.

Na wyróżnienie zasługuje również seria baterii Tesi. Klasyczny wygląd czeka na zaadaptowanie w łazienkach, by nadać niepowtarzalnego stylu. Wyjątkowa jakość oraz trwałość materiału pozwoli na

długoletnie cieszenie się swoim wyposażeniem łazienkowym.