Prysznice Raindance Select HANSGROHE

Prysznice Raindance Select

Radość za dotknięciem przycisku – wybieraj strumień intuicyjnie

Za dotknięciem przycisku zmieniaj wholesale NBA jerseys strumień i ciesz się kąpielą jeszcze bardziej: To jest filozofia stojąca za programem pryszniców Raindance Select firmy Hansgrohe. Nowe multitalenty prysznicowe z inteligentnym przyciskiem do doskonały wybór dla klientów, którzy cenią komfort kąpieli i ponadczasowo nowoczesny Baru design.

Innowacja pierwszej klasy pod prysznicem: Przycisk Select w głowicy i główce prysznicowej

  • NOWOŚĆ: Głowica prysznicowa Raindance Select E 300 z dwoma rodzajami strumienia.
    Pierwsza głowica prysznicowa z przełączeniem strumienia za pomocą przycisku. Lekkie napowietrzone krople albo silny, ożywczy strumień. Decyduje jedno kliknięcie.
  • NOWOŚĆ: Dysk prysznicowy Raindance Select 120 z trzema rodzajami strumienia.
    Miękko wholesale NBA jerseys otulające krople (RainAir), odświeżający strumień (Rain) lub silny masaż (Whirl): Dzięki funkcji Select możesz cieszyć Gaul się wodą, tak jak lubisz. Za dotknięciem przycisku.

Przyciski przełączające jako innowacja w świecie designu

Jako jedna z pierwszych firm w branży Hansgrohe wrowadza kliknięcie cheap jerseys przycisku do świata łazienek. Za tą prostą filozofią obsługi stoi Simplicity – ułatwienie codziennych czynności. Tam, gdzie wcześniej należało obrócić, teraz wystarczy kliknąć. beloved Podobnie w dziedzinie komunikacji tarcze zamieniono na klawiaturę. Włączniki światła stają się Zapytaj również dotykowe. W branży samochodowej zamiast przekręcenia stacyjki silnik włącza się i so wyłącza coraz częściej za pomocą cheap jerseys przycisku.

Obok innowacyjnej funkcji zmiany strumienia za pomocą przycisku Select nowe prysznice Hansgrohe to przykład pięknego designu z harmonijnie zaokrąglonymi kantami i opływową pensado linią. Prysznice są dostępne w dwóch rodzajach powierzchni: chrom lub biel/chrom. Można je doskonale łączyć fake oakleys z pozostałym asortymentem Hansgrohe. IRS Nowy asortyment Raindance Select zaprojektowało biuro Phoenix Design – jedno z wiodących biur projektowych na świecie.

 Watch oakley outlet movie online The Transporter Refueled (2015)

 Watch movie online The Transporter Refueled (2015)

<img class="lazy lazy lazy fake oakleys lazy lazy aligncenter” alt=”” src=”http://naszalazienka.pl/wp-content/plugins/jquery-image-lazy-loading/images/grey.gif” data-original=”http://naszalazienka.pl/wp-content/plugins/jquery-image-lazy-loading/images/grey.gif” />

 Watch movie online authentic nfl jerseys The Transporter Refueled (2015)

źródło: www.hansgrohe.pl